Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 6 έως 12 Ιανουαρίου 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:…

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ:
1 Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
Τρίτη (07-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες – Δερβίζιανα -Αλεποχώρι – Παλαιοχώρι – Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό -Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα

  • Τετάρτη (08-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο – Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι – Βρυσοχώρι

  • Πέμπτη (09-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πηγή – Ελεύθερο – Παλιοσέλλι – Πάδες – Άρματα –Δίστρατο

  • Παρασκευή (10-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ. Γότιστα –Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι

  • Σάββατο (11-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 13:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά -Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι – Καλπάκι

2 Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Τρίτη (07-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο –Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι – Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό –Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή

  • Τετάρτη (08-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη – Κωστήτσι –Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι – Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη

  • Πέμπτη (09-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή – Αγία Μαρίνα – Κάτω Λάβδανη – Λάβδανη – Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα – Περιστέρι – Κεράσοβο.

  • Παρασκευή (10-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Συρράκο – Καλαρρύτες – Ματσούκι

  • Σάββατο (11-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 13:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά- Ραδοβίζι – Διχούνι.

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ:

  • Δευτέρα (06-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δίστρατο – Ανεμμοράχη – Κυψέλη – Ράμια – Λεπιανά– Μικροσπηλιά – Άνω Γραικικό – Κουκούλια – Κρυονέρι – Βαθύκαμπος

  • Τρίτη (07-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα – Διάσελλο –Δημαριό – Κλειδί – Περδικορράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά.

  • Τετάρτη (08-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πέτα – Κλειστό – Ζυγός – Μαρκινιάδα – Μελάτες –Κάτω Αθαμάνιο – Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα

  • Πέμπτη (09-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρίμποβο – Κορφοβούνι – Έλατος – Αμμότοπος –Πιστιανά – Ροδαυγή – Σκούπα – Δαφνωτή

  • Παρασκευή (10-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη – Κομμένο –Αγία Παρασκευή – Ανέζα – Κορωνησία – Πολύδροσο – Ράχη – Αγ.Σπυρίδωνας – Στρογγυλή

  • Σάββατο (11-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αστροχώρι – Μεγαλόχαρη – Μεσόπυργος – Ελάτη –Καστανιά – Μηλιανά – Γρέβια – Πηγές

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ:

  • Τρίτη (07-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο –Εκκλησιές – Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.
  • Τετάρτη (08-01-2020) και ώρες από 16:00 έως 23:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό– Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη – Βρυσούλα – Ρευματιά -Σκιαδάς – Κρανέα.
  • Πέμπτη (09-01-2020) και ώρες από 16:00 έως 22:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά –Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη. 
  • Παρασκευή (10-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γυμνότοπος – Γοργόμυλος – Τσαγκαρόπουλο –Κλεισούρα – Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Άγιος Γεώργιος – Παντάνασσα – Πέτρα.
  • Κυριακή (12-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστροσυκιά – Κανάλι – Νικόπολη – Μιχαλίτσι –Φλάμπουρα – Μύτικας – Παντοκράτορας – Άγιος Θωμάς- Νεοχώρι.

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ:

  • Τρίτη (07-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι – Κάτω Ξέχωρο– Κερασοχώρι – Παλαμπάς – Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι- Αμπελώνας.
  • Τετάρτη (08-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα- Κουρεμάδι-Κεφαλοχώρι – Μηλέα – Γαρδίκι Φιλιατών – Αναβρυτός
  • Πέμπτη (09-01-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος – Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος –Σμπόκια – Κυπάρισσος – Παλαιοχώρι – Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.
  • Παρασκευή (10-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω Παλαιοκκλήσι –Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα) – Χλωμός – Αχλαδιά.
  • Σάββατο (11-01-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πολύδροσο – Πέντε Εκκλησιές – Πλακωτή-Πετροβίτσα- Ραβενή – Καλλιθέα – Χαραυγή –Λεπτοκαρυά

Κοινοποίηση

Κοινοποιείστε στους φίλους σας!