Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (07 Δεκεμβρίου έως 13 Δεκεμβρίου έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:…ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/2020 18:00 – 01:00
Βουτσαράς – Κούρεντα -Γιουργάνιστα -Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι – Ψήνα- Δραγοψά – Λύγκος – Κόντσικα -Ασβεστοχώρι.
ΤΡΙΤΗ 08/12/2020 08:00 – 15:00
Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες –Δερβίζιανα – Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι -Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό -Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/2020 18:00 – 01:00
Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο -Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι -Βρυσοχώρι.
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2020 08:00 – 15:00
Πηγή – Ελεύθερο – Παλιοσέλλι – Πάδες -Άρματα- Δίστρατο.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/12/2020 08:00 – 15:00
Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ.Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2020 18:00 – 23:00
Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα–Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος– Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι -Καλπάκι.

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/2020 08:00 – 15:00
Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο–Άγ. Κοσμάς– Κ. Μερόπη – Παλαιόπυργος-Μερόπη – Κακόλακκος – Δολό.
ΤΡΙΤΗ 08/12/2020 18:00 – 01:00
Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι –Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη –Αργυροχώρι- Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος –Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες –Πωγωνιανή.
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/2020 08:00 – 15:00
Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη -Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι -Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη.
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2020 08:00 – 15:00
Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή– Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη -Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα –Περιστέρι – Κεράσοβο.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/12/2020 08:00 – 15:00
Kέδρος – Πετροβούνι – Ποτιστικά –Παλαιοχώρι Συρράκου – Μιχαλίτσι –Βαπτιστή – Χουλιαράδες.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 08:00 – 13:00
Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι –Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι – Διχούνι.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/2020 18.00-01.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)
ΤΡΙΤΗ 08/12/2020 18.00-01.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/2020 18.00-01.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2020 08.00-15.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/12/2020 08.00-15.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 08.00-15.00
Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/2020 16:00-22:00
Ριζά – Χειμαδιό- Λυγιά – Βράχος –Λούτσα – Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη- Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ.Κυριακή – Λιβαδάρι – Αγιά.
ΤΡΙΤΗ 08/12/2020 08:00-15:00
Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη-Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά– Κορυφούλα – Βαλανιδούσα –Αϊδονιά.
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/2020 16.00-23.00
Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν.Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη –
Βρυσούλα – Ρευματιά – Σκιαδάς -Κρανέα.
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2020 16:00-22:00
Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο –Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς –Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 11/12/2020 08:00-15:00
Γυμνότοπος – Γοργόμυλος –Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα -Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας –
Κερασώνας – Αγ. Γεώργιος –Παντάνασσα – Πέτρα.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 08:00-15:00
Σκεπαστό – Σκαφιδωτή – Τσεκούρι –Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι– Σταυροχώρι – Κορωνόπουλο –Κορώνη – Κυψέλη- Τζάρα- Θέμελο –Χόχλα- Κουκούλι.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/2020 08:00-15:00
Φοινίκι – Δάφνη – Άνω Ξέχωρο – Ριζό(Αράχωβα) – Κοκκινο Λιθάρι – Νεροχώρι-Κεραμίτσα – Αχουρία Κεραμίτσας -Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου
ΤΡΙΤΗ 08/12/2020 18:00-01:00
Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι -Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς -Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι -Αμπελώνας
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/2020 08:00-15:00
Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα-Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι – Μηλέα – ΓαρδίκιΦιλιατών – Αναβρυτός.
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2020 18:00-01:00
Γεροπλάτανος-Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος-Σμπόκια – Κυπάρισσος-Παλαιοχώρι–Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/12/2020 08:00-15:00
Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)– Χλωμός – Αχλαδιά.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 08:00-15:00
Πολύδροσο – Πέντε Εκκλησιές –Πλακωτή – Πετροβίτσα – Ραβενή –Καλλιθέα – Χαραυγή –Λεπτοκαρυά

Κοινοποίηση

Κοινοποιείστε στους φίλους σας!