Ανακοινώνεται ότι  τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα: …ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 08:00 – 15:00
Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες –Δερβίζιανα – Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι -Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό -Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 18:00 – 01:00
Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο -Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι -Βρυσοχώρι.
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 08:00 – 15:00
Νεγάδες – Φραγκάδες – Λεπτοκαρυά -Δόλιανη – Καστανώνας – Μακρίνο -Ελατοχώρι – Βοβούσα – Φλαμπουράρι -Γρεβενίτι – Τρίστενο -Μηλιωτάδες.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 08:00 – 15:00

Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ.Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020 08:00 – 15:00
Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα–Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος– Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι -Καλπάκι.

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 18:00 – 01:00
Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι –Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη –Αργυροχώρι- Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος –Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες –Πωγωνιανή.
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 18:00 – 01:00
Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη -Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι -Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη.

ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 08:00 – 15:00
Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή– Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη -Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα –Περιστέρι – Κεράσοβο.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 08:00 – 15:00
Συρράκο – Καλαρρύτες – Ματσούκι.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020 08:00 – 15:00
Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι –Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι – Διχούνι.

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΑΡΤΑΣ
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά
(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου) 18.00-01.00
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά
(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου) 18.00-01.00
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά
(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου) 08.00-15.00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά
(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου) 08.00-15.00

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 08:00-15:00

Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη-Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά– Κορυφούλα – Βαλανιδούσα –
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 16.00-23.00
Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν.Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & ΚάτωΚοτσανόπουλο – Άνω Ράχη –
Βρυσούλα – Ρευματιά – Σκιαδάς -Κρανέα.
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 16:00-22:00
Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο –Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς –Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 08:00-15:00
Γυμνότοπος – Γοργόμυλος –Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα -Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας –
Κερασώνας – Αγ. Γεώργιος –Παντάνασσα – Πέτρα.

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 08:00-15:00
Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι -Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς -Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι -Αμπελώνας
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 18:00-01:00
Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα-Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι – Μηλέα – ΓαρδίκιΦιλιατών – Αναβρυτός.
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 08:00-15:00

Γεροπλάτανος-Πηγαδούλια – ΆγιοςΑρσένιος-Σμπόκια – Κυπάρισσος-Παλαιοχώρι–Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 18:00-01:00
Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)– Χλωμός – Αχλαδιά.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020 08:00-15:00
Σαμονίβα – Τσαγκάρι – Φροσύνη -Αυλότοπος – Κουκλιοί – Γλυκή

Κοινοποίηση

Κοινοποιείστε στους φίλους σας!