Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (16 έως 22 Νοεμβρίου έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:…

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2020 18:00 – 01:00
Βουτσαράς – Κούρεντα -Γιουργάνιστα -Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι -Ψήνα – Δραγοψά – Λύγκος – Κόντσικα -Ασβεστοχώρι.
ΤΡΙΤΗ 17/11/2020 08:00 – 15:00
Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες –Δερβίζιανα – Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι -Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό -Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020 18:00 – 01:00
Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο -Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι -Βρυσοχώρι.
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/2020 08:00 – 15:00
Νεγάδες – Φραγκάδες – Λεπτοκαρυά -Δόλιανη – Καστανώνας – Μακρίνο -Ελατοχώρι – Βοβούσα – Φλαμπουράρι -Γρεβενίτι – Τρίστενο -Μηλιωτάδες.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/2020 08:00 – 15:00

Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη –Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 18:00 – 23:00
Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα–Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος
– Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι -Καλπάκι.

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2020 08:00 -15:00
Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο–Άγ. Κοσμάς– Κ. Μερόπη – Παλαιόπυργος-Μερόπη – Κακόλακκος – Δολό.
ΤΡΙΤΗ 17/11/2020 18:00 – 01:00
Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι –Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη –Αργυροχώρι- Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος –Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες –Πωγωνιανή.
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020 18:00 – 01:00
Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη -Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι -Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη.
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/2020 08:00 -15:00
Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή– Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη –
Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα –Περιστέρι – Κεράσοβο.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/2020 08:00 – 15:00

Συρράκο – Καλαρρύτες – Ματσούκι.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 08:00 – 13:00

 Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι – Διχούνι.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2020 18.00-01.00

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)
ΤΡΙΤΗ 17/11/2020 18.00-01.00

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020 18.00-01.00

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/2020 08.00-15.00

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/2020 08.00-15.00

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 08.00-15.00 

Δήμος Νικολάου Σκουφά(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου)

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2020 16:00-22:00
Ριζά – Χειμαδιό- Λυγιά – Βράχος – Λούτσα– Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη –
Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή –Λιβαδάρι – Αγιά.
ΤΡΙΤΗ 17/11/2020 08:00-15:00
Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη-Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά –Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020  16.00-23.00

Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο– Άνω Ράχη – Βρυσούλα – Ρευματιά -Σκιαδάς – Κρανέα.
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/2020 16:00-22:00
Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο –Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς –Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 20/11/2020 08:00-15:00
Γυμνότοπος – Γοργόμυλος –Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα – Παναγιά –Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Αγ.Γεώργιος – Παντάνασσα – Πέτρα.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 08:00-15:00
Σκεπαστό – Σκαφιδωτή – Τσεκούρι –Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι –Σταυροχώρι – Κορωνόπουλο – Κορώνη –Κυψέλη- Τζάρα- Θέμελο – Χόχλα-Κουκούλι.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2020 18:00-01:00
Φοινίκι – Δάφνη – Άνω Ξέχωρο – Ριζό(Αράχωβα) – Κοκκινο Λιθάρι – Νεροχώρι-Κεραμίτσα – Αχουρία Κεραμίτσας -Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου
ΤΡΙΤΗ 17/11/2020 08:00-15:00
Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι -Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς -Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι -Αμπελώνας
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020 18:00-01:00
Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα-Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι – Μηλέα – Γαρδίκι Φιλιατών – Αναβρυτός.
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/2020 08:00-15:00

Γεροπλάτανος-Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος-Σμπόκια – Κυπάρισσος-Παλαιοχώρι–Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/2020 18:00-01:00
Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – ΚάτωΠαλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)– Χλωμός – Αχλαδιά.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 08:00-15:00
Σαμονίβα – Τσαγκάρι – Φροσύνη -Αυλότοπος – Κουκλιοί – Γλυκή

Κοινοποίηση

Κοινοποιείστε στους φίλους σας!