Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (29 Ιανουαρίου έως 4 Φεβρουαρίου 2024) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της
Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2024

Βουτσαράς – Κούρεντα – Γιουργάνιστα –
Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι – Ψήνα –
Δραγοψά – Λύγγος – Κόντσικα –
Ασβεστοχώρι.

18:00 – 01:00

ΤΡΙΤΗ 30/01/2024

Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες –
Δερβίζιανα – Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι –
Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό –
Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.

08:00 – 15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/01/2024

Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο –
Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι –
Βρυσοχώρι.

18:00 – 01:00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2024

Νεγάδες – Φραγκάδες – Λεπτοκαρυά –
Δόλιανη – Καστανώνας – Μακρίνο –
Ελατοχώρι – Βοβούσα – Φλαμπουράρι –
Γρεβενίτι – Τρίστενο -Μηλιωτάδες

08:00 – 15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/02/2024

Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη –
Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ.
Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.

18:00 – 01:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2024

Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω
Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος –
Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι – Καλπάκι

08:00 – 13:00

 

2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2024

Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο –
Άγ. Κοσμάς – Κ. Μερόπη – Παλαιόπυργος –
Μερόπη – Κακόλακκος – Δολό 18:00 – 01:00

ΤΡΙΤΗ 30/01/2024

Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι –
Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι-
Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό –
Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή

08:00 – 15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/01/2024

Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη –
Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι –
Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη

18:00 – 01:00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2024

Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή
– Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη –
Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα –
Περιστέρι – Κεράσοβο

08:00 – 15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/02/2024

Συρράκο – Καλαρρύτες – Ματσούκι. 18:00 – 01:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2024

Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι – Διχούνι. 08:00 – 13:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2024

Πέτα – Κλειστό – Ζυγός – Μαρκινιάδα –
Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο – Αθαμάνιο –
Τετράκωμο – Μεσούντα

18:00-01:00

ΤΡΙΤΗ 30/01/2024

Γρίμποβο – Κορφοβούνι – Έλατος –
Αμμότοπος – Πιστιανά – Ροδαυγή –
Σκούπα – Δαφνωτή

18:00-01:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/01/2024

Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη –
Κομμένο – Νεοχώρι – Αγία Παρασκευή –
Ανέζα – Κορωνησία – Πολύδροσο – Ράχη
– Αγ. Σπυρίδωνας – Στρογγυλή

18:00-01:00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2024

Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα –
Διάσελλο – Δημαριό – Κλειδί – Περδικορ-
ράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά

08:00-15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/02/2024

Δίστρατο – Ανεμμοράχη – Κυψέλη – Ράμια
– Λεπιανά – Μικροσπηλιά – Άνω Γραικικό
– Κουκούλια – Κρυονέρι – Βαθύκαμπος

08:00-15:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2024

Ριζά – Χειμαδιό- Λυγιά – Βράχος – Λούτσα
– Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη –
Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή –
Λιβαδάρι – Αγιά.

16:00-22:00

ΤΡΙΤΗ 30/01/2024

Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη-
Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά –
Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.

08:00-15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/01/2024

Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα
– Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο
– Άνω Ράχη – Βρυσούλα – Ρευματιά –
Σκιαδάς – Κρανέα.

16.00-23.00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2024

Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο –
Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς –
Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.

16:00-22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥH 02/02/2024

Γυμνότοπος – Γοργόμυλος –
Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα – Παναγιά –
Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Αγ.
Γεώργιος – Δρυόφυτο – Παντάνασσα –
Πέτρα.

08:00-15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2024

Σκεπαστό – Σκαφιδωτή – Τσεκούρι –
Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι –
Σταυροχώρι – Κορωνόπουλο – Κορώνη –
Κυψέλη- Τζάρα- Θέμελο – Χόχλα-
Κουκούλι.

08:00-15:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2024

Φοινίκι – Δάφνη – Άνω Ξέχωρο – Ριζό (Αράχωβα) – Κοκκινο Λιθάρι – Νεροχώρι-
Κεραμίτσα – Αχουρία Κεραμίτσας –
Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου

08:00-15:00

ΤΡΙΤΗ 30/01/2024

Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι –
Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς
– Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες –
Κρυονέρι – Αμπελώνας

18:00-01:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/01/2024

Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα –
Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι – Μηλέα –
Γαρδίκι Φιλιατών – Αναβρυτός

08:00-15:00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2024

Γεροπλάτανος – Πηγαδούλια – Άγιος
Αρσένιος – Σμπόκια – Κυπάρισσος-
Παλαιοχώρ – Δονάτος – Γολά –
Ροδοστίβα.

18:00-01:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/02/2024

Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω
Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)
-Χλωμός – Αχλαδιά

08:00-15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2024

Πολύδροσο – Πέντε Εκκλησιές – Πλακωτή
– Πετροβίτσα – Ραβενή – Καλλιθέα –
Χαραυγή – Λεπτοκαρυά

08:00-15:00

 

 

 

Κοινοποίηση

Κοινοποιείστε στους φίλους σας!